12 września 2016

Niedokończona bajka

Cześć 

 Dziś przedstawiam Wam cztery projekty ilustracji do pewnej wierszowanej bajki. Są to tylko projekty, gdyż nie udała się współpraca. Zatem prezentuje tu próbki akwarelowe na małym formacie 14x21 cm.

 Zapraszam do komentowania co myślicie o tych ilustracjach. Myślę, sama, że mogłabym nad nimi jeszcze posiedzieć. Coś tam jeszcze udoskonalić, 


6 komentarzy:

 1. cześć!
  Dziękuję bardzo za komentarze!
  Będę studiować wzornictwo dalej - teraz studia magisterskie. Jeśli chodzi o behance to większość prac, które się tam znajdują to prace wykonane podczas toku studiów.
  Cieszę się,że podobał Ci się blog, nie sądziłam, że ktoś tam jeszcze zagląda po tak długim czasie.
  Super jest ta druga ilustracja ze smokiem.
  Pozdrawiam serdecznie, Poznań to super miasto, nawet przez chwilę się wahałam nad studiami tam na UAPie.

  Marta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powodzenia w studiach!!! Będę jeszcze tam nadal zaglądać, bo dużo ciekawych rzeczy masz na blogu! Dziękuję i pozdrawiam również serdecznie, teraz odpisuję, bo miałam mega dużo zajęć zwłaszcza związanych ze ślubem :) a to trzeba było iść do Poznania:)

   Usuń
 2. W pierwszej ilustracji brakuje mi odrobiny wyrazu w postaci jeźdźca oraz konia. Sądzą iż są ważnymi postaciami opowieści a jednak rozmycie farby rozmyło także ich rangę na obrazku niepotrzebnie. Cała reszta perfekcyjna. Kocham Twoje prace! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki bardzo za sugestię, właściwie to się zgadzam. Dzięki dzięki, cieszę się, że się podobają :) w takim razie muszę więcej robić! :)

   Usuń
 3. Szkoda, że współpraca się nie udała, bo masz fenomenalną kreskę, która właśnie idealnie pasuje do tej tematyki! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie dziękuję! Być może masz rację ;)
   Może uda się kiedyś jeszcze

   Usuń